Haberler

Kıyı Emniyeti Personel İlanı

Yaz dönemine ve yeni tayin dönemine girilmesi ile beraber kamu kurumlarında yeni istihtam ve pozisyon açıkları belli olmaya başladı. Bu kapsamda ülkemizin denizcilik kurumlarından olan Kıyı Emniyeti Personel İlanı 2019 yayınlandı. Kurumdan yapılan açıklamalara göre kuruma farklı pozisyonlarda tam 47 personel işe alınacak.

Kıyı Emniyeti Personel İlanı 2019

Çeşitli kariyer sitelerinin ilanlarına ve haberlerine göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kapsamında faaliyet gösteren farklı tip ve ebatlarda olan römorkör ve gemilere yağcı, gemici, 2. mühendis, 2. kaptan, baş mühendis, büro personeli, haberleşme mühendisi, elektrik elektronik mühendisi ve harita mühendisi kadrolarına toplamda 47 kişi işe alınacak.

Kıyı Emniyeti Personel Alım İlanı Detayları

Kurumun iş başvurularını 17.06.2019 ile 21.06.2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumunun kendi sitesi üzerinden alacağı bildiriliyor.

Kıyı emniyeti genel müdürlüğü personel işe alım ilanı 2019’a işkur üzerinden hemen başvuru yapmak için TIKLAYINIZ

Yağcı ve Gemiciler Noter Aracılığı ile Belirlenecek

İlanda dikkat çeken bir detay, yağcı ve gemici kadrosu için başvuracak adayların noter aracılığı ile belirlenecek olması.

Kıyı Emniyeti İş İlanı Başvuru Şartları

Kıyı emniyeti genel müdürlüğü tarafından yapılan iş ilanı 2019’a göre aşağıda tabloda belirlenen başvuru şartlarına uygun olarak yapılacaktır.

Kıyı Emniyeti Gemici-Yağcı İş İlanı 2019

Bu yazının güncellendiği tarih Haziran 17, 2019 12:37