Negmar Denizcilik

Negmar Denizcilik 2008 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan bir denizcilik şirketidir. Bir çok kişi bu şirketi, Yalova Tavşanlı’da bulunan Toçular-Eskihisar arabalı feribotları olarak bilmektedir. Oysa firmanın çok farklı yatırımları da bulunmaktadır. Bu yazıda sizlere firmanın diğer faaliyet alanlarını anlatacak, negmar denizcilik iş başvuru formuna ulaşmanızı sağlamaya çalışacağım.

Negmar Denizcilik Faaliyetleri

2008 yılında İstanbul’da Gübre Fabrikaları T.A.Ş. , Nesmal Yatırım Holding A.Ş. ve Etis Denizcilik Yatırım A.Ş. girişimiyle uluslararası bir yatırım ve denizcilik şirketi olarak kurulmuştur. Şirket 2006 yılından itibaren İstanbul Lines markası adı altında faaliyet gösteren Ro-Ro şirketini de bünyesine katarak, feribot taşımacılığında rekabetin öncüsü olmuştur.

Narlı Feribot A.Ş. ismindeki şirketini kurarak 4 adet feribot almış olup, 2013 yılından itibaren Yalova’da Topçular-Eskihisar arasındaki feribot taşımacılığı faaliyetlerine başlamıştır. Firma ayrıca 2 ayrı LNG/LPG gemisi de alarak, faaliyetlerine bu alanda da devam etme kararı almıştır.

Negmar Denizcilik Gemileri

Tavşanlı-Eskihisar hattında görev yapan, aşağıdaki 4 adet feribot ile düzenli olarak seferler devam etmektedir.

  • Hamidiye
  • Muradiye
  • Bahariye
  • Selimiye

Negmar Denizcilik İş Başvuru Formu

Negmar Grup, insan kaynakları politikası doğrultusunda; sevgi, saygı ve liyakate değer vermektedir. Negmar’da çalışabilmek için; sosyal ilişkilerde özenli olmalı, şirket kültürünü benimsemeli, fikrini açıkça ifade edebilmeli, gelişime açık olmalı, işini sevmeli, uyumlu ve özverili olmadır. İstihdamlarda, işe uygunluk en önemli vasıftır.

Siz de Negmar Denizcilik gemilerinde çalışmak istiyorsanız, aşağıda vereceğimiz iş başvuru formunu doldurarak, şirkete online iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Online Negmar Denizcilik Başvuru

Negmar Denizcilik Stajyer Maaşları

Şirket ayrıca stajyer de kabul etmektedir. LPG tankerleri için kabul ettiği stajyerler ikramiyeleri ile beraber aylık toplamda $350 maaş alabilmektedirler. Gemiler yabancı bayraklı olduğundan dolayı sigorta yapılmamaktadır. Fakat, staj için gemilerde çalışan öğrencilerin sigorta işlemleri devlet tarafından yapıldığından dolayı bu sorun oluşturmamaktadır.

Negmar İletişim Bilgileri

Her ne kadar online iş başvurusu yapmış olsanız da şirkete gidip, ilgili yöneticilerle yüzyüze görüşüp tanışmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle sizlere şirketin iletişim adreslerini paylaşmak istiyoruz.

Adres:  Saniye Ermutlu Sok. Şaşmaz Plaza No:6 Kat:9 Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul
Mail:  info@negmar.com
Telefon:   0 (216) 373 25 07
Fax:   0 (216) 373 20 49

“Negmar Denizcilik” üzerine 4 yorum

  1. Merhaba Ben Mustafa akaltın ve Mudanya ve Bursa otuyorum ehliyetim makina reis ehliyetim var ve yağcı olarakta çalışıyorum cep numara 0538 529 1967 ve iş tecrübem 20 04 1990 yılından beri uluslarası ticari gemilerde çalışmaktayım ve iş arıyorum

    Cevapla
  2. Merhaba yagciyim bütün belgeler var sadece ilk çıkacağım için can kurtarma ve vardiya tutma belgesi yok gemi nizde uzun yıllar çalışmak isterim iş arıyorum

    Cevapla

Yorum yapın