Palmali Denizcilik

Özellikle enerji transferi yönünde dünyanın önde gelen firmaları arasına giren büyük rakiplerden bir tanesi de Palmali oldu. Bölgedeki hakimiyeti, filosu, sefer bölgeleri ve çalışma stratejisi neticesinde kalitesi ile kısa süre içerisinde kendinden başarı ile bahsettirir oldu. Dolayısı ile internette bir çok kişi de Palmali Denizcilik İş Başvuru Formu doldurup bu şirketle çalışmak istiyor. Biz de sizlere şirketin iletişim bilgilerini bulabileceğiniz bu yazıyı hazırladık.

Palmali Denizcilik Kimin?

Şirket Türkiye’deki faaliyetlerine 1998 yılında özellikle denizcilik alanında yurtiçi ve yurtdışında Çanakkale ve İstanbul’da bulunan gemilere acentelik hizmetleri ile başladı. Denizcilik faaliyetlerine dememizin sebebi, şirketin gerçek ismi Palmali Şirketler Grubu’dur. Yani yaptığı diğer işlerden sadece bir tanesi denizcilik. Denizcilik alanında epey tecrübe edinen şirket, kendi filosunu kurma ve faaliyetlerini bundan sonra kendi gemileri ile devam ettirme kararı aldı ve bu kararın ardından kendi gemilerini işletmeleri uzun zaman almadı.

Şirketin ana amacı, Hazar denizi ve Karadeniz’in en büyük denizcilik şirketi olabilmekti. Pratikte deneyimli ve eğitimli personel uluslararası arenada kısa sürede başarısını kanıtlayarak günümüzde Rusya, Karadeniz, Hazar, Akdeniz, Hazar ve Baltık Denizinin iç limanlarındaki yerleşik şirketlerin en büyük rakibi olarak görülmektedir. Şirket hedeflerini bu doğrultuda daha da genişleterek tüm dünyada en iyi denizcilik şirketlerinden birisi olmak istemektedir.

Palmali Denizcilik Gemileri

Şirketin gemilerini burada saymaya kalkarsak hata ederiz. Çünkü farklı tip ve kapasitede, farklı sefer bölgelerinde çalışan o kadar fazla gemisi var ki. Şöyle özetleyebiliriz, Şirketin kirasında olan gemiler de dahil toplamda 200 adet gemisi bulunmaktadır. Hareketli ve değişken denizcilik piyasasında genç filoya sahip olmayı ilke edinmiş olan şirket, özellikle farklı bir denizcilik bilgisi ve tecrübesi gerektiren akarsu gemileri konusunda da iddiasını sürdürmektedir.

Palmali Denizcilik Sefer Bölgeleri

Şirketin sefer bölgeleri 4 ana bölgede, farklı limanlarda devam etmektedir. Bunlar;

  • Karadeniz
  • Akdeniz
  • Hazar Denizi
  • Baltık Denizi dir.

Şirket özellikle 2019 istihdam seferberliği kapsamında da Türkiye’ye yatırım yapma kararı aldı ve yaklaşık 20 ülkede bulunan operasyon merkezlerini tek çatı altında Türkiye’de taşıyacak. Bu kapsamda şu ana kadar 100 personeli bünyesine katan şirket önümüzdeki Mart ayına kadar 400 kişiyi daha işe alarak toplamda 500 kişiye iş olanağı sağlamış olmayı planlamaktadır.

Siz de bu şanslı 400 kişiden biri olmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim adresinden şirket ile irtibata geçin ve iş başvuru formunu doldurup firmaya ileterek kariyerinize yön verin.

Palmali Denizcilik İletişim Bilgileri

Şirket ile iletişime geçmek için aşağıda verdiğimiz adres ve numaralardan irtibat kurabilir, randevu alabilirsiniz.

Palmali Denizcilik – İstanbul, Merkez Ofis
Ebulula Cad. Maya Siteleri No:1 L Blok Akatlar, 34335 İstanbul

Telefon : 0212 350 09 00
E-Posta : palmali@palmali.com

“Palmali Denizcilik” üzerine 8 yorum

  1. Ben gemi adami olmaq ucun butun corslari kecmisem ve ve gemi adami olmaq ucun butun senetlerim qaydasindadi ve size muracetim budur ki meni islemek ucun qebul edesiz

  2. Merhaba ben Ömer Lütfi doğdu Yağcı fitter kaynakçı yım torna okjisen gazaltı elektrik var enson ince denizcilikden ayrıldım şimdi denize çıkmam gerek saygılarımla arzederim

  3. Merhaba ben aşçı başı Bülent sizinle çalışmak istiyorum 5452842414 deneyimim var evraklarım hazır

  4. 25 yıllık denizcilik tecrubem var istanbulda ikamet ediyorum emekli61 yasında guverte losturumosuyum butun evraklarım tam roro tanker haric tum gemilerde tecrubem var konturatlı yada kısa surelı degistirmeci olçarakda calısa bılırım saygılar

Yorum yapın