Kıyı Emniyeti Personel Alımı 2020

Kıyı Emniyeti Personel Alımı için 2020 yılının ikinci ilanını yayınlamış durumda. Bu sefer alınacak personel çok daha fazla çeşitlilikte olacak. Gerek gemi personeli, gerekse büro personeli, inşaat mühendisi, elektrik mühendisi hatta avukat alımı için ilana çıktı. Kıyı Emniyeti 2020 Yılı personel alım ilanı detayı için yazımızın detayına bakabilirsiniz.

Kıyı Emniyeti Personel Alımı İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünün 11.05.2020 tarihinde web sitesinde yayınladığı duyuruya istinaden, kurumun çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere toplamda 112 kişilik istihdam sağlayacağı bildirilmiştir.

Ön başvuruların 11 Mayıs 15 Mayıs arasında İşkur web sitesi üzerinden alınacağı, belgeleri ve durumları uygun olan personelin kurumda yapılacak mülakat sınavı için bildirileceği duyurulmuştur.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İş İlanı

Kurum web sitesinde yapılacak olan personel alımına ilişkin aşağıdaki metin yayınlanmıştır..

KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRKİYE İŞ KURUMU (İŞKUR) ÜZERİNDEN SÜREKLİ İŞÇİ ALIM DUYURUSU

09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde aşağıda belirtilen sayıda ve unvanda personel alınacaktır.

Aşağıda belirtilen personel alımına dair ilan 11-15 Mayıs 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu web sayfası duyurular bölümünde ilan edilmiştir.

İlanda belirtilen şartlara sahip adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen ya da Türkiye İş Kurumu web sayfasına elektronik ortamda yapabileceklerdir.

Genel Müdürlüğümüze yapılan başvuruların geçerliliği bulunmamaktadır.”

Kıyı Emniyeti Personel Alımı Başvuru Şartları

2020 yılında kıyı emniyetine alınacak personel ile ilgili olarak verilen bilgilendirme dosyasında aşağıdaki bilgiler paylaşılmıştır.

Bununla beraber kurumun web sayfası üzerinden duyurular segmesinden de bu ilan ile ilgili yazıya ulaşılabilme imkanı bulunmaktadır. Fakat başvuruların İŞKUR Online sistem üzerinden, yukarıdaki başvurulacak olan pozisyondaki İŞKUR ilan numarası üzerine yapılması gerekmektedir.

Başvurusu onaylanan adaylar ile ilgili bilgilendirme daha sonra kurum sitesi üzerinden veya telefonlarına mesaj yolu ile yapılacaktır.

Detaylı bilgi için aşağıdaki kurumun yayınlamış olduğu PDF dosyasına bakabilirsiniz.

Kıyı Emniyeti İş Başvuru Adresi

Kıyı Emniyeti Personel Alımı ilanı için ilk önce işkur adresinden başvuru yapılması gerekmektedir. İşkur’danKıyı Emniyeti için başvuru yapılacak adres;

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet adresinde yayınlanlanmış olup son başvuru tarihi 15.05.2020 (dahil) olarak belirtilmektedir.

Yorum yapın